Ціле літо Київська «Студентська Свобода» боролась проти незаконного продажу алкоголю

Літо – пора коли студенти відпочивають від навчання. Але активісти «Студентської Свободи» про відпочинок навіть не думали. Цього літа вони оголосили війну незаконним «розливайкам». Так в народі називають місця де щодня збираються алкозалежні люди і, від нестачі коштів на цілу пляшку отрути, купують випивку на розлив. Практично жоден з таких пунктів не має ліцензії ні на продаж алкоголю, ні на розливний продаж.

Акції були проведені майже в кожному районі Києва. Проводилися вони двома способами. Перший – покупка алкоголю неповнолітнім. Другий – фіксація фактів відсутності ліцензії на продаж алкогольних напоїв. В обох випадках активісти знімали злочини на відео і викликали міліцію, котра фіксувала порушення законодавства.

Таким способом свободівець Олексій Несін домігся від влади припису на знесення однієї «розливайки» за адресою вул. Привокзальна, 1, але владні органи відповіли, що на це, у них як завжди, немає коштів.

Також рейди були проведені в Дніпровському районі (вул. Плеханова, 4б, поблизу метро Дарниця), Печерському районі (біля входу до Ботанічного саду ім. Гришка), Дарницькому районі (Харківське шосе, 144б, вул. Привокзальна, 1 біля Дарницького ринку), Голосіївському районі (вул. Ломоносова, 61 навпроти гуртожитків Університету ім. Шевченка) та в інших районах столиці. Крім того після таких рейдів активісти роздавали листівки-попередження власникам і продавцям інших пунктів з продажу алкоголю.

Під час перевірок власники «розливайок» кілька разів погрожували активістам розправою, заперечували факти порушень, заявляли, що свободівці діють за вказівками їхніх конкурентів та придумували інші нісенітниці. Незважаючи на все це активісти «Студентської Свободи» не зупиняються на досягнутому і в майбутньому будуть проводити подібні акції. Незабаром буде опублікована методичка з протидії незаконному продажу алкоголю і кожен зможе використати досвід свободівців в боротьбі за здорове майбутнє української нації.

Голова Київської «Студентської Свободи» Андрій Бардис зазначив: наша організація сповідує принципи здорового способу життя і марального розвитку особистості. Тому коли ми бачимо факти знищення нації через алкоголь, ми маємо на це відповідно реагувати. Мабуть кожен киянин знає місце де постійно збираються пияки, звучить російський мат, а в повітрі витає жахливий сморід. Це місця де убивають хворих на алкоголізм людей, чиїхось рідних, батьків і, що найжахливіше, дітей. Адже зазвичай продавці в таких закладах не нехтують продажем алкоголю неповнолітнім. Часто такі місця розташовані поряд із університетськими гуртожитками, школами, дитячими садками та ігровими майданчиками. «Студентська Свобода» проводить систематичну боротьбу з такими закладами. Протягом літа було зроблено десятки рейдів в різних районах Києва. За дивним збігом обставин власниками більшості таких «розливайок» є люди не українського походження. Факти порушень закону передавались міліції. Звичайно сьогодні міліція корумпована і не завжди притягає злодіїв до відповідальності. Але принаймні наступного разу продавець сто разів подумає перш ніж продати алкоголь неповнолітньому, інакше тоді свободівці вирішать проблему вже без участі міліції.

Прес-служба Київської "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>