Наша команда


За 2018 рік, Студентська Свобода провела понад 600 заходів, спрямованих на політичну освіту молоді, захист інтересів студентів, популяризацію України у світі та багато іншого.

За цей рік, ми збільшили кількість осередків. Створено 2 нових обласних осередки Студентська Свобода Донеччини та Луганщини та Студентська Свобода Івано-Франківщини.

У 2018 році, Студентська Свобода була співорганізатором двох чудових патріотичних фестивалів, “Голосіївська Криївка” та Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» І ШеФест.

Наш основний проект для молоді – Академія політичної альтернативи. Мета проекту: політична освіченість молоді, яка після проходження курсу лекцій, за результатами навчання має змогу проходити практику у депутатів міських, обласних рад та у Верховній Раді України. Цього річ наша академія відкрилася у Львові, Тернопілі та продовжила свою роботу у Києві. На сьогоднішній день, нашу академію відвідало понад 350 слухачів.

Другий проект, в якому ми приймаємо участь другий рік поспіль – Тарас Шевченко єднає народи – Міжнародний проект-конкурс. У відео-форматі, ми зайняли 1 місце.

За цей рік, було підписано 2 меморандуми з Українською асоціацією студентів та Cтудентським парламентом юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Також цьогоріч ми збільшили депутатський корпус. Обласний голова Студентська Свобода Тернопіль – Ігор Костюк став депутатом Тернопільської міської ради.

З кожним днем до Студентської Свободи приходять більше і більше молоді, яка хоче змінювати Україну. Разом, ми зможемо змінити все на користь українців.

Долучайся до наших лав та зміню Україну разом з нами!

прес-служба профспілки «Студентська Свобода»

Влас Шмідт
Голова профспілки «Студентська Свобода»

Станіслав Ткачук
Заступник голови профспілки «Студентська Свобода» з питань регіонального розвитку

Гліб Павленко
Заступник голови профспілки «Студентська Свобода» з дисциплінарних питань

Микита Грицай
Голова секретаріату профспілки «Студентська Свобода»

Інна Ісакова
Голова прес-служби профспілки «Студентська Свобода»

Максим Боднар
Голова кадрової служби профспілки «Студентська Свобода»

Радислав Дутка
Голова юридичної служби профспілки «Студентська Свобода»