Табачник вирішив “розвести” студентів!

Ну ніяк не може просунути Табачник свій новий Законопроект "Про вищу освіту". Суспільство протистує проти нього (як і проти інших ініціатив Дмитра Володимировича), Рада двічі відмовлялась його прийняти на розгляд… Але він не здається! "Не вийшов план "А", спробуємо план "Б", – подумав міністр і вирішив "розвєсті студєнтов, как лохов"!

На 24 жовтня запланований Всеукраїнський студентський референдум. Питання просто казка! "Хочете вищі стипендії?". Звичайно! "Хочете щоб не підвищувались ціни на контракті?". Авжеж! Але…

Звичайно нормальний студент дасть позитивну відповідь на кожне з цих питань і у Міносвіти буде аргумент для прийняття нового Закону "Про вищу освіту". Але ми х не дурні щоб вірити бандитам та українофобам! Що ж насправді принесе студентам новий закон?

Чи підтримуєте Ви норму Законопроекту щодо підняття мінімальної стипендії до рівня прожиткового мінімуму (934 грн.)?

Стипендії не платитимуть за середній бал 4.0, його значно підвищать і ви взагалі нічого не отримаєте! До того ж Мінфін заявив, що грошей на це у нього немає!

Чи підтримуєте Ви норму Зконопроекту щодо незмінності плати за навчання для студентів-контрактників протягом усього строку навчання?

За цим законом строк навчання – це строк дії контракту, а контракти можуть перезаключати хоч щороку! І постійно підвищувати ціну на навчання!!! Чи вистачить у Вас грошей до 5 курсу?

Чи пітримуєте Ви норму Зконопроекту щодо забезпечення обов’язкового фінансування діяльності органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів?

Це фінансування і зараз є обов’язковим! А за цим законом весь контроль над студентським самоврядуванням (студрада, студпарламент і т.д.) переходить до Міносвіти і до Дмитра Табачника особисто!

Чи пітримуєте Ви норму Зконопроекту щодо вільного вибору студентами навчальних дисциплін в межах варіативної частини змісту освіти?

Такої норми в законопроекті немає взагалі! А сам Табачник заявляв, що ніколи не введе цієї норми!!!

Чи підтримуєте Ви якнайшвидше ухвалення Законопроекту?

Не ведіться на розвод!

Тому, шановні студенти, якщо не хочити щоб з нас зробили "лохів", не "ведіться на розвод"!

Бойкот брехливому референдуму! Протест проти нового Закону «Про вищу освіту»!

Андрій Бардис, голова

Київської міської громадської організації

"Студентська Свобода"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>