Tag Archives: Кирило Дороленко

Січеславcька “Студентська Свобода” відсвяткувала день народження Дмитра Донцова

7Qw2xMNibuw 7Qw2xMNibuw

30 серпня, в п’ятницю, українська патріотична спільнота влаштувала урочистий вечір в честь дня народження ідеолога українського націоналізму, філософа та публіциста Дмитра Донцова.  “Студентська Свобода” міста взяла активну участь в заході. Націоналісти дивилися фільм «Дмитро Донцов. Зоряний інтеграл» та слухали доповіді про його життя й діяльність .

Опубліковано в Січеслав | Also tagged , | коментувати

Святкування 130-річчя з дня народження Донцова в Січеславі

1 1

30 серпня, в п’ятницю, “Студентська Свобода” Січеслава відзначатиме  день народження ідеолога українського націоналізму, філософа та публіциста Дмитра Донцова на урочистому вечорі «За землю і море». Захід відбудеться о 17:00 в бібліотеці ім. Свєтлова (вул. Комсомольська, 60). В програмі: Вступне слово ггромадських активістів про величність духу українського політичного діяча. Лекція куратора організацій “Студентської Свободи” східних областей […]

Опубліковано в Анонси, Січеслав | Also tagged , , | коментувати

Січеславська «Студентська Свобода» привітала Україну з Днем Незалежності – голосно та з новими гаслами

IMG2083 IMG2083

24 серпня 2013 року Січеславська «Студентська Свобода» прийняла участь в урочистостях до Дня Незалежності. Націоналісти пройшлися маршем по центру Січеслава з величезними прапорами, поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та на могилі воїнам УНР.

Опубліковано в Січеслав | Also tagged , , | коментувати