Свободівця Едуарда Ігольнікова звинуватили у організації державного перевороту та схиляли до негласної співпраці з МВС

26 серпня 2011 року активіста Київської міської організації ВО "Свобода" Едуарда Ігольнікова викликали на допит у кримінальній справі щодо акції до Дня Незалежності у Києві. Едуарда викликали на 17-00 у Слідче управління ГУ МВС України в місті Києві (вул. Володимирська, 15) до старшого слідчого Трохименка "для допиту як свідка по кримінальній справі №20-3986".

Слідчий Трохименко, пославшись на зайнятість, переніс допит на 17-00 27 серпня. Повертаючись в офіс на вулиці Лисенка Едуарда схопили троє невідомих в цивільному, одягнули наручники, відібрали мобільний телефон і доставили назад у Слідче управління ГУ МВС України в місті Києві. Допит проводив полковник, що представився начальником карного розшуку міста Києва. Вищезгаданий персонаж заявив, що щодо Едуарда буде порушено кримінальну справу за організацію масових заворушень 9 травня 2011 року у Львові та 24 серпня 2011 року у Києві та організацію державного перевороту. В Едуарда вилучили всі особисті речі та зробили ксерокопії наявних документів, у тому числі ідентифікаційного коду.

Більша частина допиту стосувалася діяльності Всеукраїнського об'єднання "Свобода", прізвищ очільників "Свободи" та членів Київського комітету, внутрішньої організації, розпитували про лідера ВО "Свобода" та заявляли, що не допустять Тягнибока до влади. Також підлеглі Могильова цікавилися, що робив Олег Тягнибок під час ходи 24 серпня та де були інші члени організації.

Після закінчення допиту Едуарду запропонували співпрацю з МВС в обмін на не відкриття проти нього кримінальних справ. Натомість Едуард мав інформувати міліціонерів про діяльність "Свободи" та активістів інших національно-патріотичних організацій, зокрема УНА-УНСО, "Патріоту України".

Напередодні з подібною пропозицією до Едуарда звернувся невідомий, який назвав себе полковником СБУ. Представник СБУ теж пропонував свою допомогу в обмін на негласну співпрацю та надання інформації про ВО "Свобода" та інші патріотичні організації.

ВО "Свобода" має намір звернутися до Прокуратури з вимогою провести розслідування щодо незаконних дій правоохоронних структур та притягнення винних до відповідальності.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>