Свободівці привітали киянок із Днем Матері та подарували жінкам 550 троянд (відео)

13 травня 2012 року в Києві члени "Студентської Свободи" та Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вітали киянок зі святом Матері. Українські націоналісти дарували квіти жінкам, ідучи Володимирською гіркою та Хрещатиком; від Майдану Незалежності попрямували до Золотих Воріт і далі – повз Львівську площу аж до Вознесенського узвозу. Протягом цього часу свободівці подарували киянкам 550 троянд та вітальних листівок.

Захід розпочався на Михайлівській площі біля пам'ятника княгині Ользі – першої видатної представниці української державності. Цього дня квіти були вручені й молодим матерям, і сивим бабусям. Особливу увагу свободівці присвятили юним дівчатам, які вже за кілька років збагатять світ новим життям. Спілкуючись із ними, українські націоналісти наголошували на важливості дотримання здорового способу життя задля щасливого материнства в майбутньому.

"Метою сьогоднішнього заходу є відродження традиційних українських свят, і сьогодні ми даруємо квіти українкам, аби нагадати, що найвизначнішим жіночім днем для України є саме День Матері. Святкування Дня Матері – це ще один крок задля зміцнення наших національних традицій та вивільнення українців від постколоніальних стереотипів", – зазначив координатор акції, керівник аналітичної служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Левченко.

"Я давно не відчував такого зворушення й радості, як сьогодні. Окрім того, що нам вдалося приємно здивувати киянок нашими привітаннями, ми й самі сповнились якимсь особливим натхненням та піднесенням від тих добрих слів вдячності, які вдалося почути. Але найголовніше – це було відчуття українського свята, адже у відповідь ми чули саме українське слово", – зазначив ініціатор акції, лідер гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк.

День Матері в Україні має більш ніж тисячолітні корені. Ще за давньоруських часів його відзначали наші пращури, віддаючи одночасно шану й берегиням-жінкам, і матері-землі, без щедрих дарів якої важко уявити наше життя. Пізніше це свято пов'язували з образом Пречистої Діви Марії, в якої просили допомоги та заступництва.

Приємно, що й у новітній час, незважаючи ні на які перешкоди, традиція відзначення Дня Матері з кожним роком дедалі шириться і міцнішає. Такими акціями ВО "Свобода" наближає ту мить, коли це свято нарешті посяде належне місце в Україні, й кожен чоловік матиме за честь подарувати цього дня квіти своїй коханій і матері.

Прес-служба Київської міської організації "Студентська Свобода"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>