Свободівці провели на Черкащині обласну акцію до Дня захисту дітей

1 червня 2012 року Черкаські обласні осередки Всеукраїнських молодіжних громадських організацій "Сокіл" та "Студентська Свобода" вдруге провели обласну акцію "Немає дітей – немає майбутнього", приурочену до Дня захисту дітей. Захід, як і минулого року, був проведений у вигляді конкурсу патріотичного малюнку на асфальті серед дітей, який проводили місцеві осередки ВМГО "Сокіл" та "Студентська Свобода" в Черкасах, Умані, Каневі й Тальному.

Конкурс оцінювали представники ВМГО "Сокіл" і "Студентська Свобода". Усіх учасників конкурсу відзначали маленькими подарунками, а переможці були відзначені цінними призами та грамотами. Акція, під час якої діти різного віку малювали на асфальті малюнки на патріотичну тему, була схвально сприйнята батьками. У Черкасах акція відбувалася в Дитячому парку. Не зважаючи на залякування Міської ради свободівці все ж таки провели захід, але не використовували партійну символіку, адже рішенням суду від 31 травня Черкаській міській організації ВО "Свобода" було заборонено проводити будь які акції з 1 до 4 червня.

До конкурсного малювання приєдналися близько 20 дітей. Вони взяли активну участь у зображенні патріотичних малюнків, а під кінець акції усі дітки разом намалювали великий Герб України. Націоналісти подарували всім учасникам невеликі цінні подарунки. Також дітям були вручені грамоти.

В уманській акції взяло участь сім команд учасників, всі команди були нагороджені солодкими подарунками. За результатами конкурсу журі обрало переможців, які були нагороджені грамотами та солодкими призами. Під час заходу молоді націоналісти наголошували на потребі власне захисту дітей від несприятливої соціальної та політичної ситуації, що нині існує в Україні та закликали долучитися до боротьби за права дітей і молоді, а також презентували молодіжну громадську організацію "Сокіл", розповідаючи про діяльність та ідеологічні погляди організації.

У Тальному акція також була велелюдною і мала святкову атмосферу. Люди цікавилися тим, хто проводить захід і, коли дізнавалися, що це свободівці, висловлювали свою прихильність. Цього дня в Тальнівського осередку ВО "Свобода" з'явилося 12 прихильників, які написали заяви на вступ до організації. У Каневі зібралося найбільше учісників – близько 200 осіб! Усі були задоволені святом, радісні обличчя дітей милували око. Всі учасники отримали заохочувальні подарунки.

Єдиною річчю, яка змусила трохи посумувати було те, що деякі діти не розуміють слова "патріот" і доводилося пояснювати деяким, хто такі патріоти, що таке патріотичний малюнок. І у цьому діти не винні, винні їхні батьки, які не приділяють уваги патріотичному вихованню й не хочуть прищеплювати любов дітей до свого, рідного, адже й самі не люблять Батьківщину, хоча, може, цього і не підозрюють, і не задумуються над цим.

Захист дітей починається з малого – варто лише приділяти їм увагу та повагу щодня. У деяких випадках дітей варто захищати і від їхніх батьків, які нав'язують їм неправильні цінності. Отже, подальшою нашою метою повинно стати поширення патріотичного виховання й проведення лекцій у школах на тему любові до Батьківщини.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>