“Свобода” змусила керівництво НАУ рахуватися з правами студентів. Відео

НАУ

Студентська Свобода продовжує захищати права студентів Національного Авіаційного Університету

29 березня 2013 року народний депутат України Ігор Мірошниченко разом з активістами Солом’янської та Студентської Свободи здійснили візит до ректора Національного авіаційного університету. Метою візиту було улагодження питань та загроз, які виникли після маршу за права студентів вищезгаданого університету.

Справа стосувалась того, що обіцяна проректором Козачком Я. В. робоча група так і не запрацювала і навіть не збиралась. Керівництвом університету була здійснена спроба «забалакати» усі проблеми студентів і вимоги маршу. На цю «зустріч» не допустили журналістів, а представникам активу маршу так і не дали слово. Можливість висказати пропозиції чи хоча б поставити запитання виявилася нереальною. В групі СтудСвободи НАУ опубліковано звуковий запис тієї розмови. Через відверте ігнорування щодо активістів маршу співпраця та домовленості з ректоратом НАУ виявилися цілковитою ілюзією.
Саме тому, Ігор Мірошниченко 29 березня приїхав в НАУ для розмови з ректором Куликом М. С.
Розмова видалась досить плідною, де активісти маршу отримали запевнення і гарантії ректора авіаційного університету що стосувались найбільш болючих питань побуту та навчання студентів. Досягнуто наступних домовленостей:
Відтепер для студентів, які відразу не можуть заплатити повну вартість форми, діє розстрочка розрахована таким чином, щоб не платити більше 300 грн. на місяць.
Дозволено купувати форму у сторонніх виробників, чи індивідуальне пошиття, інші способи отримання форми. Форма має бути виконана в певній, встановленій стилістиці. Квитанція про сплату за форму відтепер не є обов’язковою.
Про створення робочої групи аудиту гуртожитків на виявлення незаконно проживаючих в останніх (осіб які не є студентами НАУ) Інспекція буде проводитись з метою звільнення місць для поселення студентів які не є киянами (до народних депутатів України надходить лавина звернень студентів, які сповіщають про факти проживання сторонніх осіб в гуртожитках вишу). За рахунок аудиту звільняться місця для поселення студентів які потребують місця в гуртожитку.
Отримано чітке та остаточне запевнення в тому, що медична страховка не є обов’язковою. Ніхто не має права змушувати студентів платити за страховку.
Отримано запевнення що жоден іногородній студент не буде виселений з гуртожитку без поважної причини. Після проведення аудиту буде переглянута система поселення на основі «середнього бала», через яку виникає низка корупційних схем щодо поселення та проживання у гуртожитках.
Отримано завірення що протягом місяця на території НАУ буде припинено продаж алкогольних напоїв.
Також враховуючи поширення неправдивої та перекрученої інформації інформації про марш “За права студентів” активістами студради було досягнуто попередньої домовленості про проведенн язустрічі студентів НАУ з народним депутатом Ігорем Мірошниченком
Коментуючи подію голова “Студентської Свободи” Руслан Андрійко зазначив: “Результатом переговорів з ректором стали його чіткі усні гарантії задоволення вимог студентів НАУ. Сподіваємося що слова Миколи Сергійовича Кулика не будуть розходитись з ділом. Свободівці зроблять все можливе щоб ці обіцянки нарешті були втілені в життя. Ми повинні сиогодні забезпечити гідні умови навчання для наших студентів, щоб в майбутньому не зявлялись нові Януковічі та Азірови.”

Прес-служба Київської “Студентської Свободи”
Відео Онисії Гарай.


Цей допис було опубліковано в Статті із тегами: , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

2 коментарі

 1. Артем
  Опубліковано 01.04.2013 о 11:41 | лінк

  Я 4 роки тому шив собі форму в ателье без проблем

  • Андрій Бардис
   Опубліковано 01.04.2013 о 11:57 | лінк

   Адміністрація вимагає квитанцію про купівлю форми і погрожує. Принаймні молодші курси бояться сперечатися…

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>