«Свобода» та «Сокіл» у Черкасах пікетували Управління СБУ з вимогою припинити політичні репресії

Пікетування обласного Управління СБУ. Черкаси

14 березня 2012 року Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та Черкаський обласний осередок ВМГО «Сокіл» провели пікетування Управління СБУ в Черкаській області з вимогою припинити чергову хвилю політичних репресій, розгортання якої проявилося в нещодавньому незаконному допиті та катуванні члена Канівської «Свободи» Георгія Ребрика.

Близько півсотні націоналістів, до яких також долучилися представники патріотичної громади Черкас привертали увагу до проблеми політичних репресій та вимагали припинити порушення прав і свобод громадян різноманітними шумовими ефектами та скандуванням гасел «Руки геть від патріотів!», «Гебню на мило!», «СБУ-пси, підіжміть хвости!», «Собака-кат, не чіпай соколят!», «Україна – не концтабір, патріоти – не злочинці!», «Влада замовляє – СБУ саджає!» та інших.

Сокільці розіграли театралізоване дійство, у якому Цар замовив Катові з орденом «За борьбу с украинцами» знищення націоналістів і патріотів в Україні та в Каневі на Черкащині зокрема. Патріот намагався довести, що дії проти нього є незаконними, проте і Цар і Кат «плювали на закон». Зрештою перемогти хамовитого Царя і підступного Ката довелося революційно налаштованому народові, який звільнив патріота і копняками вигнав гнобителів геть.

Під час пікетування відбувся брифінг, на якому місцеві журналісти мали змогу безпосередньо поставити питання координаторові Канівського осередку ВМГО «Сокіл», членові Канівської «Свободи» Георгієві Ребрику, якого працівники СБУ та МВС п’ять годин напередодні допитували в стінах його навчального закладу та погрозами і побиттям примусили підписати угоду про співпрацю з СБУ та дати вигадані ними же свідчення проти себе та своїх побратимів.

Під час мітингу, що відбувся на пікетуванні голова Черкаського обласного осередку ВМГО «Сокіл», заступник голови Черкаської обласної організації ВО «Свобода» з питань молодіжної політики Юрій Ботнар сказав: «Розгортання нової хвилі репресій не випадково співпало із наближенням виборів до українського парламенту. Зрозуміло, що отаке розчищення політичного простору на Черкащині від усіх небажаних для антинародної кліки елементів – замовлено владою. Адже лише шляхом тотального тиску і брутального порушення прав, вигаданих наклепів і звинувачень у міфічних злочинах нинішня влада, що за два роки абсолютно втратила ті рештки довіри до себе з боку народу, провела провальну економічну політику, за якою зубожілими вже визнали біля 80% українців і надалі лише посилює визиск та привласнення народного майна – може розраховувати бодай на те, що їй ніхто не заважатиме фальсифікувати вибір українців. Проте ми, свободівці, націоналісти, патріоти, українці, не лише вистоїмо, але й станемо міцнішими у час випробувань, ми переборемо усіх, хто протистоїть нам – владу та її лакеїв, ми не лише захистимо спільно із іншими опозиційними силами свій вибір, але й проведемо соціальну та національну українську революцію і люстрацію – яка очистить політику та силові органи від визискувачів і катів» – наголосив Юрій Ботнар.

Також він зачитав Заяву обласної організації ВО «Свобода» проти політичних репресій, у якій були такі вимоги до влади, СБУ та МВС:

1.      Припинити відновлення політики сталінізму в Україні, припинити політичний тиск, репресії, безпідставне переслідування громадян за національною, політичною та ідеологічною ознакою, зокрема членів опозиційних, націоналістичних, протисистемних партій і організацій, припинити брутальне порушення прав і свобод громадян України.

2.      Зупинити тиск та спробу залякати і примусити співпрацювати члена Канівської міської організації ВО «Свобода», координатора Канівського осередку ВМГО «Сокіл», помічника депутата міської ради Георгія Ребрика та інших членів, прихильників та симпатиків партії та організації.

3.      Притягнути до відповідальності правоохоронців – працівників СБУ та МВС, що вдаються на Черкащині до свавілля, відвертого порушення чинного кримінально-процесуального законодавства, перевищують владні повноваження та службове становище, застосовують фізичне насилля і погрози, вдаються до катувань незаконно затриманих.

4.      Звільнити з посади начальника Управління СБУ в Черкаській області Володимира Криленка – як відповідального за розгортання нової хвилі політичних репресій на Черкащині, а також за незаконні, протиправні дії своїх підлеглих.

5.     Звільнити з посади начальника Головного Управління МВС в Черкаській області Валерія Дернового – як відповідального за розгортання нової хвилі політичних репресій на Черкащині, а також за незаконні, протиправні дії своїх підлеглих.

Детальніше про переслідування канівського свободівця тут:

http://www.cherkasy.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/028386/

http://www.cherkasy.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/028366/

Звернення до прокурора Черкаської області тут:

http://www.cherkasy.svoboda.org.ua/dokumenty/zvernennya/028404/

 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>