Студенти та викладачі Київського національного університету пригадали рядки з віршів Тараса Шевченка

13 березня 2012 року Київська "Студентська Свобода" продовжила конкурс на знання віршів Тараса Шевченка. Цього разу акцію провели біля червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В конкурсі активно брали участь студенти, викладачі вишу та перехожі.

Свободівці пропонували розказати або продовжити зачитані вірші Шевченка, за що конкурсанти отримували в подарунок українські книжки, зокрема збірку афоризмів Юрія Іллєнка "Криниця для спраглих".

Люди висловили вдячність націоналістам за проведений захід. Знайшлися бажаючі приєднатися до боротьби за соціальну та національну справедливість пліч-о-пліч зі свободівцями.

"Зацікавленість молоді творчістю Тараса Шевченка та готовність стати до боротьби за права українців свідчить про те, що націоналістичні сили обов'язково переможуть, втіливши мрії Великого поета про соціальну та національну справедливість. Подібні просвітницькі заходи проводитимуться свбодівцями і надалі", – зазначив активіст "Студентської Свободи", депутат Узинської міської ради Назар Науменко.

Прес-служба "Студентської Свободи"

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>