Студенти свободівці задали питання ректору НПУ ім. Драгоманова

НПУ Драгоманова24 квітня відбулася зустріч дирекції Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова зі студентами. Метою зустрічі було обговорення питань проживання і поселення драгоманівців у гуртожитках. Година, відведена для розмови, включала 40-хвилинний пролог ректора НПУ Андрущенка Віктора Петровича та 20 хвилин на питання-відповіді.

Словесні прагнення керівництва протидіяти корупції не підтвердилися в розмові. Зокрема, на клопотання представника «Студентської Свободи» оприлюднити фінансові надходження на гуртожитки від студентів та профільного міністерства, а також витрати на утримання помешкань зрозуміла відповідь не пролунала. Езопівська мова з уст керманичів навчального закладу вкотре доводить, що колишні комсомольці систему змінювати не збираються.

Питання керівництву ставили виключно представники громадських організацій, які нарікали на конкретні проблеми.  Дивує латентність пересічних студентів, у яких, вочевидь, «хата скраю».


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>