Студенти Рівненського НУВГП закрили свій університет в знак протесту проти обдиралівки

НУВГПСьогодні зранку, радикально налаштована небайдужа студентська молодь заблокувала ланцюгами головний вхід до корпусу №2 університету водного господарства.

Це є відповіддю на вимагання зі студентів 500 грн., які мають, нібито, піти на сплату боргу по комунальним послугам. Безумовно, вибиті кошти будуть одразу ж роздерибанені верхівкою вузу. Це не студенти накопичили борг, але змушують платити тепер нас. Злодії та хабарники хочуть поставити нас всіх перед вибором: або ми тебе в чергове обкрадаємо на 500 грн., або відключаємо опалення і здихай від переохолодження, як вже померли десятки людей по Україні. У той же час чиновники зі студентської адміністрації купують чергові квартири, машини та знімають елітних шльондр, прості студенти вимушені терпіти холод, голод і несправедливе оцінювання. Нам не потрібен такий універ. Тому ми його закриваємо ! Нехай самі навчаються, самі викладають і самі себе обкрадають.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>