“Студентська Свобода” Запоріжжя провела захід, присвячений Дню Конституції

SCc7s_64KNg

24 червня 2014 року активісти запорізької “Студентської Свободи” провели для учнів літнього пришкільного табору низку навчально- пізнавальних ігор та розказали про День Конституції України.

Діти ознайомилися з особливостями головних державних символів: гербом, прапором та славнем. Дізналися про День Конституції, історію створення основного закону та заслухали низьку її статей. Усе навчання відбувалося в ігровій формі. Учні також розповідали українські вірші та співали пісні. Захід завершили урочистим виконанням державного славня та флешмобом у вигляді великого блакитно-жовтого серця, в який діти стали самостійно.

“День Конституції – це одне з найважливіших та урочистих свят нашої держави. Дуже важливо, щоб нове покоління знало та святкувало такі дати, пишаючись своєю державою. Адже прийде час, і сьогоднішнім дітям доведеться тримати кермо влади”, – зазначила активістка “Студентської Свободи” Ольга Іваненко.

FbWdDEmG8tY

 

Прес-служба Запорізької ГО “ЗМО” “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>