Студентська Свобода започаткувала у Вінниці турнір з армреслінгу ім. Івана Піддубного

Турнір з армреслінгу у Вінниці ім. І. Піддубного6 квітня 2012 року в спортзалі Вінницького державного педагогічного університету Вінницький осередок Студентської Свободи організував і провів міський турнір з армреслінгу (боротьба на руках) імені Івана Піддубного. Таким чином, вінницькі націоналісти започаткували міський турнір з армреслінгу для української молоді з метою поширення здорового способу життя та прославляння видатного українського спортсмена-борця світового рівня Івана Піддубного.

Участь в змаганні взяли понад 30 чоловік, переважно студентська молодь м. Вінниці. Учасники турніру боролися під українську патріотичну музику, в залі на чільному місці були вивішені державний, червоно-чорний прапори та портрет Івана Піддубного. Присутній молоді розповіли про мету змагань і біографію І. Піддубного, закликали активніше пропагувати серед молоді заняття фізичною культурою і спортом, долучатись до українського патріотичного руху.

Переможцям змагань вручили призи та безкоштовні квитки на абонемент для занять в одному з провідних тренажерних залів м. Вінниці. Загалом молодь з піднесенням сприйняла таку ініціативу вінницьких націоналістів і виявила бажання надалі брати участь в таких заходах.

Довідка: Іван Максимович Піддубний (1871-1949 рр.) – видатний український борець світового рівня, шестиразовий чемпіон світу з боротьби класичного і вільного стилю. Народився в с. Богодухівці (Чорнобаївський район Полтавська область) в селянській родині, походив з козацького роду. 1905 р. став чемпіоном світу на змаганнях в Парижі, згодом перемога на чемпіонаті в Ніцці, Алжирі, Бельгії, Берліні. 1906 р. перемога на двох чемпіонатах світу в Парижі та Мілані. 1907 р. у Відні стає чемпіоном світу вчетверте. У 1908 та 1909 рр. в Парижі та Франкфурті ще двічі виборює звання чемпіона світу. Протягом 25 років поспіль залишався непереможним борцем у світі. Іван Піддубний виступав у важкій вазі й мав 120 кілограмів. Його називали чемпіоном чемпіонів” – титулом, якого до нього ніхто не мав.

Турнір з армреслінгу у Вінниці ім. І. Піддубного


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>