«Студентська Свобода» забезпечила цілодобовий вхід до гуртожитків Аграрного університету

Днями координатор кампанії з перевірки гуртожитків Аграрного університету Назар Науменко отримав відповідь на звернення «Студентської Свободи» до ректора НУБіП щодо порушення прав студентів в гуртожитках даного вишу. Ректор Мельничук Д. О. повідомляє, що згідно із п. 2.7 Правил внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках НУБіП вхід до гуртожитку дозволяється для студентів до 24:00 вільно, з 24:00 до 06:00 – із записом у спеціальному журналі причин запізнення. Також, з метою роз’яснення позиції університету було проведено збори адміністрації студмістечка та студентського активу гуртожитків та організовано інструктажі вахтерам щодо недопущення порушень.

Про те, що станом на сьогодні вхід до гуртожитків Аграрного університету є вільним і безперешкодним повідомляють і студенти НУБіП. Таким чином «Студентська Свобода» досягла перемоги над системою зневаження прав молоді.

«Сподіваємося, що в майбутньому у студентів не виникатиме проблем із доступом до свого помешкання, а досягнутий результат стане стимулом для продовження боротьби студентів за свої права», – заявив активіст «Студентської Свободи» Назар Науменко.

Нагадаємо, що «Студентська Свобода» Києва проводить перевірки гуртожитків столичних вишів. Порушення прав студентів виявлені в кожному закладі. Серед основних проблем: заборона заходити до гуртожитку після 24:00, незаконні виселення і «відпрацювання», жахливі умови проживання, довгострокові вимкнення електрики і води, примусове виселення молоді з їхнього помешкання на час Євро-2012 та інші.

До «Студентської Свободи» звернулися представники Національного університету біоресурсів і природокористування («Аграрки»). Молодь турбувала ситуація, що склалася в гуртожитках даного вишу, а особливо заборона входу після 24:00. Свободівці вирішили розібратися в ситуації і 5 березня 2012 року о 17:30 завітали до студмістечка головного аграрного університету країни (studsvoboda.org.ua/content/177).

30 березня 2012 року студенти Національного університету біоресурсів і природокористування завітали до приймальні ректора Мельничука Дмитра Олексійовича і передали звернення в якому описані факти порушення прав молоді в гуртожитках вишу. Під зверненням підписалось близько сотні студентів (studsvoboda.org.ua/content/209).


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>