«Студентська Свобода» Січеславу зустріла Олега Тягнибока

 

7 жовтня «Студентська Свобода» Січеславу у своєму повному складі зустріла лідера ВО «Свобода» Олега Ярославовича Тягнибока.
 
В рамках своєї робочої поїздки по містам східної України, лідер ВО «Свобода» завітав і до Січеславу. Зустріч з політиком зібрала, не дивлячись на недільний вечір, значну кількість людей не тільки з Січеславу, а і з області. Зустріч з виборцями пройшла у форматі діалогу – Олег Тягнибок спочатку розповів присутнім програму своєї партії, розповів про провладні схеми шахраювання і махінацій з державним майном. А після цього усі бажаючі могли задати Олегу Ярославовичу питання, що їх цікавили, узяти автограф або навіть сфотографуватися. Після офіційної частини зустрічі з електоратом, політик перейшов до спілкування з молодим поколінням – студентами зі «Студентської Свободи». Нажаль, задати усі цікавлячі студентство питання не вийшло, через брак часу у Олега Ярославовича. Але «Студентська Свобода» Січеславу не втрачає надії зустрітись з ним на київському марші, присвяченому 70-річчю УПА.

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>