“Студентська Свобода” Січеславу взяла участь у Марші студентів

b6Uw2JlsKCk

10 грудня 2013 року січеславська “Студентська Свобода” долучилась до всеукраїнської акції “День студентської солідарності”. 

Під рясним снігопадом неподалік від січеславського Історичного музею зібралось декілька десятків студентської молоді міста. Це були учасники національної акції-ходи, що мала на меті привернути увагу громадськості до фабрикування кримінальних справ проти затриманих нещодавно в Києві мітингувальників-студентів, факту замовчування офіційною владою кривавої розправи в ніч на 30 листопада на Майдані та численних випадків перешкоджання та шантажу ректоратів та деканатів у справі залучення студентства до київського волевиявлення.
Попри ожеледицю та вітер, колона під національними прапорами дійшла від Історичного музею до Євромайдану на Європейській площі:) Хоча свободівці становили ледь не половину присутніх, акція була аполітичною. Всіх об’єднували молодість, почуття студентського братерства та жаги до змін у країні.
“…Студенти – одна з найнезахищеніших та водночас – одна з найпрогресивніших верств українства, – зазначив голова січеславської обласної “Студентської Свободи” Віталій Роменський, – зараз в Києві дуже багато студентів відстоюють на вулицях Україну. Але в них немає грошей на адвокатів та юристів, їх мордують в КДБшно-МВСівських катівнях та гамселять дуболоми з силуетом беркуту на шевронах. Але вони прагнуть позитивних змін. В нас молода країна, але завдяки режиму внутрішньої окупації, негативних явищ у ній – як в країни з сотнями років незалежного існування. Звідки ця комуністична звичка виключати людей з вишів за їх погляди? Цей негатив повинен бути знищений…”. 

 

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>