«Студентська Свобода» Січеславу прийняла участь у Марші на честь 70-річчя створення УПА

14 жовтня 2012 року, в свято Покрови Пресвятої Богородиці, січеславські студенти-патріоти приймали участь у ювілейному Марші на честь створення УПА.

У одне з найголовніших свят для всіх патріотів України – свято Покрову та День створення УПА, «Студентська Свобода» Січеславщини виїхала до Києву, щоб прийняти участь у Марші та віче патріотів. Слід зазначити, що до делегації студентських свободівців були прийняті суворі критерії відбору – долучитися до масштабних подій 14 жовтня змогли лише ті студенти-націоналісти, що зарекомендували себе у лавах «Студентської Свободи» та мали статутний військовий однострій.

Одноденний візит січеславців до столиці включав у себе не тільки участь у Марші. З самого ранку, потрапивши до Києва і оминувши на шляху до нього 2 міліцейські пости, що прагнули за будь-що повернути патріотів додому, студенти-патріоти відправились у екскурсію Києвом. Вони побували у Лаврі, на Хрещатику, біля монументу Батьківщини-матері, роздивились Верховну Раду та Маріїнський палац, гуляли по паркам міста. Після короткого, але насиченого екскурсу по місту, січеславці взяли участь у Марші УПА, а потім – з задоволенням послухали концерт на честь свята. З собою у Січеслав студенти-свободівці привезли море задоволення та патріотичного запалу до подальшої боротьби на користь Української Держави.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>