“Студентська Свобода” Січеславщини провела пам’ятну фотовиставку

10941431_774445705957874_2830617870593432554_n

29 січня 2015 року, в 97-у річницю вшанування бою під Крутами, “Студентська Свобода” Січеславщини (Дніпропетровщини) провела у Січеславі та Нікополі пам’ятні фотовиставки. 

Після урочистої ходи, на якій згадувався жертовний подвиг студентів-українців, подвиг яких, що відбувся більш ніж 90 років тому, знов повторюється українськими військовиками та добровольцями, студентами Нікополя та Дніпропетровська на центральних площах обох міст було влаштовано фотовиставку, присвячену жертвам війни сучасної – війни на Донбасі. В експозиції використовувались фото жахливих руйнувань, поранених та вбитих мирних жителів. На суворій мішковині ця арт-інсталяція виглядала дуже проинзливо та немов попереджала мирні міста про те, що історія завжди повторюється по спиралі і чим закінчиться її нинішній виток – буде залежати лише від спільних зусиль усіх громадян України.

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>