“Студентська Свобода” Січеславщини на бойових антисепаратистських чергуваннях.

МИЛИТАРИ

У зв’язку з посиленням російської агресії та інтервенції на південно-східних теренах України, керівник обласного осередку “Студентської Свободи” Січеславщини Віталій Роменський оголосив про посилену допомогу силовим структурам, що охороняють спокій нашої області. 

Зокрема, віднедавна члени “Студентської Свободи” беруть участь в чергуваннях на свободівському блокпості “Кіровський”, що розташований на кордонах обласного центру. Спільно з представниками правоохоронних органів та націоналістами інших формувань, студенти – свободівці беруть участь в чергуваннях та облаштуванні служби на блокпості.

БЛОКПОСТ

Також, студенти-свободівці Січеслава неодноразово приймали участь в охороні мирних акцій Євромайдану, охороні адмінбудівель після Революції Гідності та виявленні провокаторів. Саме завдяки зусиллям “Студентської Свободи” під час одного з сепаратистських шабашів під стінами Січеславської ОДА в руки міліції був переданий підозрілий чоловік, в якого було вилучено ніж та молоток в ізоленті.
“Студентська Свобода” Нікополя 1 травня 2014 року забезпечила ж безпеку проведення комуністичного мітингу. Зусиллями нікопольчан – патріотів з різних патріотичних організацій літні люди, що прийшли знайти втіху в оманливих промовах комуністичних діячів місцевого масштабу, були під надійним захистом від провокацій та нападів активістів проросійських сил.
“…В агонії своєї ідеології сепаратисти та агресивні “туристи з Росії” не гребують вдаватись до найогидніших методів підбурення людських мас. – зазначив Віталій Роменський. – Ми усіляко старатимемось унеможливити подібні інциденти спільно з компетентними органами….”.

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>