“Студентська Свобода” Січеслава запобігла діяльності залу гральних автоматів

зАГОЛОВОК

24 червня 2014 року “Студентська Свобода” Січеслава разом з іншими громадськими активістами вирушила на перевірку інформації про функціонування на “червоній лінії” проспекту Газ. “Правда” нелегальної точки з гральними автоматами. 

Близько десятка активістів та дві знімальні групи навідались сьогодні до однієї з гральних точок, яких, за діючим законодавством, взаалі немає бути. Сховавшись за вивіскою кав’ярні (яка теж була заклеєна для унеможливлення ідентифікації), точка з гральними автоматами справно функціонувала, забезпечуючи своїх хазяїв грішми. Активісти “Студентської Свободи” змогли проникнути до приміщення та викликали міліцію. Знімальні групи зафіксували факт наявності електронних пристроїв для азартної гри на гроші та неповнолітність дівчини – адміністратора закладу. Упродовж 19 хвилин прибула міліцейська машина чергової частини з слідчим та патрульними. Наразі ними склався акт про порушення законодавства та було вилучено техніку, завдяки якій ця нелегальна діяльність була реалізована дотепер.

po7gwKo0cF4

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>