“Студентська Свобода” Січеслава викрила діяльність борделю в центрі міста

Як відомо, Програма ВО “Свободи” в пунктах 1 та 8 статті ІІІ наголошує та підкреслює важливість культивування здорового способу життя – як фізичного, так і морального. “Студентська Свобода” Січеслава неодноразово проводила акції, спрямовані на популяризацію ЗСЖ. Нещодавно до обласного осередку студентської громади надійшла інформація про функціонування в центрі міста притону з українками та іноземними громадянками. 

Цей факт не міг пройти повз уваги націоналістів. За ініціативою обласного голови “Студентської Свободи” Віталія Роменського, на Європейській площі міста відбулася акція, на якій громада одноголосно засудила діяльність такого “закладу”. Окрім цього, для звернення в Генпрокуратуру України та ГУ МВС, Служба безпеки “Студентської Свободи” зібрала дані про специфіку та місцезнаходження борделю. Як виявилось, окрім декількох неповнолітніх українок, проституцією займаються громадянки Тунісу та Алжиру. Усі зібрані дані виклали у зверненні до вищих інстанцій правоохорони. За декілька днів надійшла відповідь.

Туса 456

Як виявилось, дії, кваліфіковані юристами ВО “Свободи”, як порушення ст. 303 ККУ “Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією”, міліціянти “оцінили” статтею 181-1 КУпАП “Заняття проституцією”, вочевидь, задовольнившись лише свідченням громадянки Іваниці А.О. 1985 р.н., яка є орендатором помешкання. “…Я глибоко обурений “відпискою” з райвідділу, – прокоментував відповідь на запит обласний голова “Студентської Свободи” Віталій Роменський. – зрозуміло, що з найвищих інстанцій, куди ми надіслали запит, розраховуючи на безпристрасну перевірку, його спустили до рук дільничних та районних сил правопорядку, які, звісно ж, задовольнились вкрай об’єктивним свідченням власниці борделю…”.
Обласне керівництво ВО “Свободи” запевняє, що надалі уважно стежитиме за ситуацією з секс-притоном та спробує ще раз привернути увагу відповідних органів до роботи нелегального місця для розбещень в центрі Січеслава. 

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Січеслав, Статті із тегами: , , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>