“Студентська Свобода” Січеслава вшанувала пам’ять Олега Ольжича

на голону

10 червня 2014 року січеславська “Студентська Свобода” відзначила 70 річницю з дня трагічної смерті Олега Ольжича, українського історико – культурного діяча та члена ОУН. 

Близько 30 патріотів зібрались червневого вівторка в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім.М.Свєтлова на перегляд двосерійного фільму “Я – камінь з Божої пращі”, присвячений поетові. Олег Ольжич загинув в 36 років від рук нацистів в концтаборі Заксенхаузен, де на той час перебував і Степан Бандера. Окрім археолого-історичних досліджень, талановитий українець Ольжич в довоєнні часи займався й літературню діяльністю, тому в бібіліотеці присутні змогли побачити і куточок творів митця.

1
Після перегляду фільма та дискусії, присутні вшанували пам’ять загиблого заупокійним молебенем на Алеї Небесної Сотні біля Дніпропетровської ОДА. Священики двої конфесій – УПЦ КП та УАПЦ відправили поминальну службу, а після цього був невеликий творчий вечір під відкритим небом – люди виступали з власними віршами та піснями.

 

Прес–служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>