“Студентська Свобода” Січеслава відзначила пам’ятною ходою всіх українських Героїв

В статью

23 травня 2014 року вся Україна відзначає пам’ять Героїв, які віддали свої життя та поклали душу на волю Української Держави. До вшанування приєднались і студенти – свободівці Січеслава.

Близько півсотні патріотів пройшли центральними вулицями міста по знаковому маршруту – від стели загиблим воякам УНР, що поклали своє життя на початку ХХ ст. – через площу Героїв Майдану, яка є здобутком Революції – до новоствореного меморіалу Небесній Сотні біля ОДА. Люди несли портрети загиблих свободівців, співали повстанських пісень, вигукували гасла на честь тих, хто віддав душу й тіло за нашу свободу.
“…Дуже важко морально проводити зараз цей захід, – зазначив голова обласної організації ВМГО “Студентська Свобода” Віталій Роменський, – в 2013 році здавалось неможливим те, що ми зараз бачимо. Тоді ми вважали, що цей пантеон Героїв залишиться усталеним на довгі десятиріччя. Але ми помилялись. Ще вчора до тих вояків УПА, які воювали проти орди з серпом і молотом на полотнищі прапора, приєднались юнаки зі Збройних Сил України, з батальйонів територіального ополчення, які загинули в важких боях з сепаратистами під триколором з мутованою двоголовою куркою… Вічна слава нашим Героям!”. 

В середку

Перехожі з зацікавленням спостерігали за ходою. Дехто навіть приєднався. Проїжджаючі машини часто привітно сигналами вітали учасників маршу. За весь час маршу відбулась лише одна невелика провокація за участю нетверезого чоловіка, якого дуже швидко нейтраліувала міліція, яка охороняла захід з самого початку. Завершився марш біля ОДА Славенем та виступом священика УПЦ КП.
Фото та відео можна подивитись за наступними гіперпосиланнями.

 

Прес-служба обласної ВМГО “Студентська Свобода”

 


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>