Студентська Свобода Січеслава привітала ветеранів УПА

17 жовтня 2012 року ініціативна група молоді зі «Студентської Свободи» Січеслава привітала ветеранів-вояків УПА, які мешкають на Січеславщині.Відгремів у Києві ювілейний Марш на честь Дня створення УПА і січеславські студенти-патріоти, вирішивши вшанувати пам’ять українських повстанців, відвідали ще живих борців за волю України.

 

Після клопіткої роботи вдалось встановити, що на Січеславщині мешкають 3 ветерани УПА: Засименко – Бонацька Марія Созонівна, Андрушків Степан Семенович – у Січеславі, а Лесик Григорій Нестерович – у Новомосковську.« Ми вирішили встановити справедливість, – розповів про мету акції голова Січеславської «Студентської Свободи» Кирило Дороленко. – В нашій області ветерани червоноармійської армії мають більше привілегій, ніж вояки УПА: перших місцева влада запрошує на концерти, вечори пам’яті, зустрічі зі школярами.
А ветерани УПА не мають можливості розповідати про свою героїчну боротьбу широкому загалу, хоча вони також боролися з загарбниками українських земель – німцями. Ми ж надали можливість ветеранам УПА поспілкуватися з молоддю і довели їм те, що їх героїзм не забуто».Патріоти подарували ветеранам цукерки, фрукти, квіти, чай. У цікавому діалозі непомітно пролетів час: сивочолі вояки згадували свій бойовий шлях, а молодь розповідала про свої звершення на благо України. Подякувавши за цінні спогади, студенти попрощались зі старими солдатами і пообіцяли їм неодмінно завітати у гості ще. У свою чергу, ветерани висловили розчулені слова подяки та побажали молоді не звертати з вибраного шляху.
Прес-служба Січеславського ВМГО «Студентська Свобода»
Кожному своє! Всьому свій час!

 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>