“Студентська Свобода” Січеслава організувала акцію допомоги армії

fBdXcWXwqOg

      28 липня 2014 року “Студентська Свобода” Січеслава організувала захід з зібрання допомоги свободівцям, що перебувають в лавах Збройних Сил України, Нацгвардії та у добровольчих батальйонах.

     Протягом декількох годин біля одного з супермаркетів “Сільпо” по вулиці Миронова у Січеславі проходила акція збору допомоги армійцям, яка була узгоджена з адміністрацією магазина. В першу чергу, бійцям потрібні були харчі. Кожний покупець, що заходив у супермаркет, отримував агітаційну листівку з переліком тих основних харчів, які входять в мінімальний раціон солдат. Також, гроші для потреб захисників Вітчизни збирались у спеціальну скриню. За ті ранкові години, в які було проведено акцію, кошик наповнився їжею більш ніж достатньо. Фінансів було зібрано понад 400 гривень. Як зазначив голова обласної ВМГО “Студентська Свобода” Віталій Роменський, такі заходи будуть влаштовуватись січеславським осередком молодих націоналістів регулярно.

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>