“Студентська Свобода” приєдналась до мітингу за перевибори у Молодіжну раду

DqGn736BX7k

30 березня 2015 року активісти Січеславської “Студентської Свободи”, приєднались до мітингу за перевибори до Молодіжної ради Дніпропетровська.

Одразу після початку мітингу до громади вийшов начальник управління молоді та спорту Руслан Буленко та запросив молодь пройти до міськради, щоб обговорити це питання. Після виступу представника влади, розгорілась палка дискусія між представником “Студентської Свободи” та депутатами молодіжної ради.
Голова міського осередку “Студентської Свободи” Станіслав Омельченко зазначив:
Міська влада, та представники молодіжної ради ігнорують питання перевиборів, через небажання допуску туди патріотичної молоді. Нам були описані механізми, та можливі строки проведення виборів, проте факт присутності у молодіжній раді проросійських, чи сепаратистських настроїв ставить під сумнів саму діяльність цього органу

“Студентська Свобода” і надалі буде слідкувати за ситуацією щодо перевиборів до молодіжної ради Дніпропетровська, та приймати активну участь у виборах до цього органу.

 

Прес-служба Січеславського обласного ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>