«Студентська Свобода» провела у Січеславі марш за здоровий спосіб життя

«Студентська Свобода» провела у Січеславі марш за здоровий спосіб життя.

24 вересня 2012 року «Студентська Свобода» Січеславу разом з іншими патріотичними силами міста провела чергову акцію – марш за здоровий спосіб життя.

 
Незважаючи на перший будній день тижня, на ходу, присвячену боротьбі зі шкідливими звичками зібрались усі небайдужі молоді українці. Окрім українських студентів-націоналістів, активістів зі «Студентської Свободи» на марш прийшли представники автономного спротиву, та просто юнаки і дівчата, що пропагують здоровий спосіб життя.
 
«У цей нелегкий час ми повинні збагнути, що необхідно консолідувати свої сили навколо націоналістичної ідеї та культу здорового тіла. Країна потребує нашого захисту та допомоги, і сьогоднішня акція – це лише початок того, що можна зробити заради покращення життя українців», – зазначив Віталій, один з організаторів маршу.
 
Марш пройшов центральними вулицями Січеслава, завершившись на набережній, де усі учасники заспівали Гімн. Реакція перехожих на ходу під національними прапорами була різною – хтось привітно усміхався колонні активістів, хтось сором’язливо ховав цигарки або пляшку з пивом. У будь-якому випадку, акція вийшла видовищною та корисною.

«Студентська Свобода» провела у Січеславі марш за здоровий спосіб життя.

 

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>