«Студентська Свобода» провела екологічну акцію у Кривому Розі

 «Студентська Свобода» разом з об’єднанням «Час щось змінювати» організувала екологічну акцію з прибирання парку ім. Газети Правда у Кривому Розі18 вересня 2011 року новоутворений Криворізький міський осередок ВМГО «Студентська Свобода» разом з об’єднанням «Час щось змінювати» і небайдужою молоддю провели прибирання частини парку ім. Газети правда що в Центрально-Міському районі Кривого Рогу.
У заході взяли участь більше десятка молодих людей. Прибирання тривало кілька годин, було зібрано багато мішків сміття і очищена частина парку що використовується як пляжна зона. Відпочиваючі з цікавістю і повною підтримкою поставились до дій молоді.
Хотілося б також зазначити, що в цьому прекрасному місці відпочинку, майже немає смітників. Однак єдиний великий бак для сміття виявився у приватній власності. Тому на нашу думку велика доля вини в перетворенні парку у смітник лежить на місцевій владі!

Цією акцією криворізька молодь показала, що якщо теперішній владі все одно, де жити, в смітті чи чистоті, то їй – ні. І якщо буде потрібно, то молоді свободівці змінять і стан парків та зелених зон міста і цю владу своїми силами!

 

 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>