“Студентська Свобода” проти блокування націоналістів у соціальних мережах

31 жовтня 2011 року в місті Шепетівка, силами активістів «Студентської Свободи» було проведено флеш-моб «Блок у мережі – блок у житті».


Метою заходу було довести те, що молодь, незважаючи на блокування в соціальних мережах, знаходить альтернативні шляхи спілкування. «На данний час молодь майже повністю занурилася в життя у соціальних мережах. Часто вони нехтують всіма прекрасними можливостями пізнати цей світ з того боку, якого не побачиш за монітором. Молодь забула про справжнє життя » – зауважив голова Шепетівської "Студентської Свободи" Богдан Маєвський. "Молодь забула про справжнє життя поза моніторами, за життя в якому ти один на один з природою, друзями, захопленнями. Тому шепетівчани вважають, що теперішнє молоде покоління не має сидіти за моніторами і втрачати своє життя. Під час флеш-мобу було зображено сценку, в якій зла адміністрація соціальної мережі «Вконтакті» блокує патріотів та націоналістів. Але намагаючись заблокувати свободівця,  адміністрація не отримала ніякого супротиву, а навпаки активіст "Студентської Свободи" показав життя таким, яким живуть свободівці, а саме: табори, вишколи, акції, дружні відносини, братерська підтримка. Все це змусило задуматися адмінстрацію "Вконтакті" і перейти на сторону користувачів, які спільними зусиллями побороли загрозу соціальної мережі – символічно розбили комп'ютер та комплектуючі і заблокували самого Павла Дурова".

Також під час флеш-мобу було роздано близько 200 листівок, в котрих було вказано, що «Блок у мережі – блок у житті. Варто лише зачекати». Тому варто прислухатись до слів шепетівчан.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>