«Студентська свобода» перевірила гуртожиток Могилянки (відео)

13 березня 2012 року «Студентська Свобода» зробила чергову перевірку гуртожитків столичних вишів. Цього разу «свободівці» завітали до студентів «Києво-Могилянської академії», що проживають в гуртожитку по вулиці Марини Цвєтаєвої, 14-Б. Зустріч із студентами розпочалась о 18:30. Студенти розповіли про проблеми, які виникають у молоді, що проживає в даному гуртожитку. Значною проблемою є те, що гуртожиток зачиняється о 24:00 і студенти, які приїжджають пізніше з роботи чи від батьків не можуть потрапити до себе додому.

«Я приїхала після 12-ї, двері були замкнені. Довго стукала, але ніхто не відчинив. Довелося лізти через балкон», – говорить одна з мешканок.

Інші студенти розповідають, що зайти вночі можна тільки якщо «домовишся» із вахтером.

Не зважаючи на факти порушення, керівництво гуртожитку все заперечує. Не переконали їх і підписи невдоволених мешканців, які збираються вже декілька тижнів.

Ситуацію коментує «свободівець» Максим Колодежний: «Щойно телефоном я спілкувався із комендантом гуртожитку Ганною Григорієвною з приводу того, що людей не пускають після 24:00. Вона заперечувала цю інформацію. Тому її було попереджено, що якщо найближчим часом список незадоволених мешканців збільшиться, ми прийдемо знову, а після цього будемо звертатися у відповідні інстанції. Тому що дії вахтерів і коменданта є протиправними».

Нагадуємо, що «Студентська Свобода» проводить кампанію із перевірки студентських гуртожитків міста Києва. Серед частих порушень є недопуск мешканців в нічний час, виселення студентів на час проведення Євро-2012, неприйнятні умови проживання та інші. Боротьба за права студентів продовжується.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>