“Студентська Свобода” Павлограда взяла участь в акції протесту

Павлоград

28 грудня 2013 року в Павлограді відбулася акція протесту «Зупиніть катів”, ініційована Павлоградським МГО ВО “Свобода” та міським осередком ВМГО “Студентська Свобода”. 

Жорстоке побиття київської журналістки Тетяни Чорновіл змусило забути про новорічні клопоти не тільки її рідних і близьких. Сотні тисяч людей по всій Україні обурені безперервною хвилею репресій проти журналістів і активістів Майдану. Тож, на захід солідарності з хороброю дівчиною зібралося близько 100 осіб, представників політичних і громадських організацій, журналістів і простих громадян міста Павлограда, селищ Тернівки та Синельникове.  Учасники заходу тримали прапори України і портрети побитої журналістки.
Владислав Шевчук, міський голова ВМГО “Студентська Свобода”, наголосив у своїй промові: “Пані Тетяна є не першою жертвою політичних репресій. Згадаємо вбивство журналіста Гонгадзе, замовника якого й досі не можуть знайти. А може й не хочуть. Нажаль в нашу державу повертається жахлива радянська тенденція – переслідувати, знущатись, бити, або й навіть вбивати тих, хто має власну думку і несе її людям. Сьогодні ми зібрались тут і вимагаємо не безглуздих пояснень і брехливих відмовок з боку міліції та влади, ми вимагаємо справедливості, розслідування цього злочину і покарання винних. Ми вимагаємо припинення політичних репресій і переслідувань учасників київського Євромайдану. Нехай вся Україна бачить, що в Павлограді є люди, які не закриють на це очі!..”.
По завершенню мітинга учасники акції, вишикувавшись у колону і тримаючи плакат з написом «Зупиніть катів!», підійшли до Павлоградського міського відділу міліції.
Пікетуючи відділення, мітингувальники одноголосно прийняли резолюцію, де головними пунктами вимог були:
1) Відставка міністра МВС України Віталія Захарченка.
2) Звернення павлоградських депутатів до Президента України з листом на захист журналістів.
Відео з акції протесту можна подивитись тут.

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Відео, Звіт, Січеслав, Статті із тегами: , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>