“Студентська Свобода” Нікополя прийняла участь в пікетуванні прокуратури Марганцю

1

11.07.14 у м. Марганець відбувся пікет прокуратури за участю “Правого Сектору”, “Чорної Сотні “, “РПЛ” і т.д., до яких долучилась і ВМГО “Студентська Свобода” м. Нікополя.

Активісти – націоналісти пройшли від міськвиконкому до прокуратури з прапорами та плакатами. Далі громада викликала прокурора для того, щоб задати питання та змусити його написати заяву про залишення свого робочого місця через власну бездіяльність, невміння контролювати ситуацію в місті та використання влади у власних цілях. Слід зауважити, що прокурор постійно тікав від відповідей або перекладав відповідальність на інші інстанції, згодом почав тікати – але вже фізично, і аж добіг до автомобілю патрульної служби, де його заблокували. Він кликав на допомогу співробітників міліції, але вони залишились з народом.
У результаті, громада дала прокурору час до понеділка, щоб написати заяву. Якщо цього не буде, народ піде далі: відбудеться пікет біля ОДА.

Прес-служба Січеславської ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>