“Студентська Свобода” Нікополя провела антипровладну агітацію

qtZaFZK4Av4

29 грудня 2013 року нікопольські активісти “Студентської Свободи” провели агітаційну роботу серед місцевого населення. 

Недільне Віче зібрало в Нікополі понад 100 небайдужих громадян. Під час мітингу, на якому громада обговорювала теперішнє політичне положення та Євромайдан, “Студентська Свобода” організувала роздачу листівок з закликом бойкоту провладних промислових та підприємницьких товарів та послуг. У листівках були також наведені торгові марки та бренди “регіоналівських” компаній. Такий формат листівок викликав жваву симпатію населення. Люди  швидко розбирали паперову продукцію.
“…В більшості своїй, нажаль, українці не готові до вкрай революційних радикальних методів повалення бандо-корумпованої влади, – зазначив голова нікопольської міської ВМГО “Студентська Свобода” Дмитро Мельников, – а теперішнім олігархам це на користь. Що ж, будемо карати їх гривнею, будемо унеможливлювати їх спроби збагатитись на наших і без того дуже невеликих статках…”. 

 

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”

 


Цей допис було опубліковано в Звіт, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>