“Студентська Свобода” Нікополя проти “наливайок”

KrVF6WWnecU

Сьогодні при виконавчому комітеті Нікопольської міськради відбулося засідання адмінкомісії, на якій розглядалися протоколи, що були складені під час останнього рейду “Студсвободи” м. Нікополь.

Нагадаємо, що 6 жовтня продаж алкоголю та тютюнових виробів був здійснений у двох магазинах “Балтика” та “Роксолана”. Під час засідання обуренню власників магазинів не було меж, адже вони не звикли до таких ось заходів, бо зазвичай можна було відкупитись (членам рейду теж пропонували гроші), або ж ніхто не звертав уваги на їх протизаконну діяльність. Найбільше обурювався представник від маг. “Балтика”, котрий не дуже уявляв, де він знаходиться, замість документів “пред’явив” планшет, ображав свідків, на жодне з поставлених питань відповідь належним чином не дав. Після засідання цей громадянин почав вчити “молодіжку” життю, запевняючи, що все, що вона робить не має змісту, що через декілька років свободівці самі будуть споювати неповнолітніх… “Студсвобода” надалі буде проводити заходи для запобігання продажу алкоголю неповнолітнім, бо виходить, що депутати (особливо перед виборами) піаряться на різноманітних заходах спортивного напрямку і одночасно споює молодь у своїх же магазинах.
На фото – представник маг. “Балтика”.

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>