“Студентська Свобода” Нікополя побувала на сесії міськвиконкома

_ZJ6SJ9xHGo

6 грудня 2013 року “Студентська Свобода” Нікополя відвідала громадські слухання, що пройшли під стінами місцевого міськвиконкому в форматі мітингу та завітала на сесію вже всередину адміністративної будівлі. Після обговорення важливих для нікопольської громади питань, делегація з активістів, яку доповнювали і члени “Студентської Свободи”, увійшла до міськвиконкому, щоб побувати на сесії місцевої влади та на власні очі побачити управінсько-виконавчі процеси. У зв’язку з загальнонаціональними подіями, що нині відбуваються у Києві, представниками “Студентської Свободи” депутатам міської ради та меру міста Токарю було проголошено резолюцію, яка, зокрема, включала в себе наступні пункти:

  • Звернення до Віктора Януковича з вимогою припинити Президентські повноваження та повноваження Кабміну.
  • Звернення до Генпрокуратури з вимогою якісно та відкрито розслідувати події, що стались в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності.
  • Громадське рішуче засудження дій підрозділу “Беркут”, та його керівників, які перетворили підрозділ на карально-репресивний орган політичної поліції.
  • У випадку ігнорування пунктів резолюції, громада залишає за собою право проголосити в Нікополі безстрокову мирну акцію протесту та загальноміський страйк.

Після завершення сесії міськвиконкому відбувся круглий стіл за участю активістів та студентів-свободівців. Було ще раз розглянуто усі пункти громадянської резолюції. Додаткову увагу приділили розповіді юнака, який теж зазнав тілесних пошкоджень від дій “Беркута”. Голова нікопольської “Студентської Свободи” Дмитро Мельников наголосив, що хлопець зазнає переслідувань від міліції і у рідному Нікополі, що виражається в безпідставних оперативних діях відносно цієї особи. Переконання мера в тому, що ніяких репресій до нікопольчанина – учасника боїв з “Беркутом” не буде застосовано, студентами-патріотами міста були зустрінуті скептично.
“…Добре, що навіть в маленьких містечках народ знаходить можливості для діалогу з владою, для висловлення волевиявлення громади, – зазначив обласний голова січеславської “Студентської Свободи” Віталій Роменський, – але не слід забувати, що в провінції – без адвокатів, громадських діячів, активістів та опозиційних депутатів – конвейєр репресії та переслідувань може набувати шалених обертів, адже тут ціла територіальна одиниця може керуватись забаганками та примхами одного-двох феодальних чиновників…”. 

 

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Січеслав, Статті із тегами: , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>