“Студентська Свобода” Нікополя плідно провела чергові вихідні

lm8sgyisdKI

12 та 13 липня 2014 року “Студентська Свобода” Нікополя влаштувала цілу низку акцій, присвячених благоустрою свого міста 

12.07.14 в парку ім. О.С. Пушкіна з ініціативи ВМГО “Студентська Свобода” м.Нікополя продовжилась акція “Зробимо місто кращим”. Через погодні умови людей прийняло участь не багато, але все ж таки поставлена мета була виконана: активісти посадили 60 каштанів та поприбирали парк.

13.07.2014 в тому ж парку Пушкіна проводилася розважальна програма для дітей “Веселі старти”. Підготували програму та провели захід активісти “Студентської Свободи” м. Нікополя.

fmmtAEmCMGo

Для дітей проводили конкурси та ігри на влучність, швидкість та кмітливість. Перемогла дружба, а отже – всі діти отримали подарунки: печиво, сік, мильні бульбашки та стрічки “Україна – це Європа”. Всім дітям дуже сподобалось приймати участь у заході.
“…Слідкуйте за новинами, про наступний захід ми повідомимо в соцмережах, газетах “Репортер” та “Проспект Трубників”. Приводьте своїх дітей, братиків, сестричок або просто знайомих, всіх будемо раді бачити…”, – розповів прес-службі “Студентської Свободи” ініціатор цих акцій, Дмитро Мельников.

 

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>