“Студентська Свобода” надала свої пропозиції щодо молодіжної політики опозиційних сил

18 червня 2012 року відбувся круглий стіл "Молодіжні аспекти програми об'єднаної опозиції". На заході були присутні народні депутат Андрій Шевченко та Лілія Гриневич, представники опозиції з усіх регіонів України, голови молодіжних організацій, а також керівники молодіжних осередків опозиційних партій. "Студентську Свободу" представляв голова Київського осередку Андрій Бардис.

Учасники долучилися до обговорення проблем молодіжної політики і запропонували своє бачення розвитку молодіжної сфери після повалення режиму Януковича. Обговорення стосувалися питань освіти, охорони здоров'я, армії, підприємницької діяльності та ін. Не вдалося представникам парламентської опозиції уникнути і питання про виконання своїх зобов'язань у молодіжній сфері в період перебування при владі.

Під час свого виступу свободівець зазначив: "Позиція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо розвитку молодіжної політики в нашій державі загальновідома і записана в нашій "Програмі захисту українців". Звичайно, в короткому виступі немає змоги приділити увагу всім питанням і механізмам їх реалізації. Це можна зробити у форматі "Комітету опору диктатурі", в якому ми співпрацюємо, або безпосередньо у вищих органах влади, коли ми будемо займатися цими питаннями після нашої перемоги. Але деякі позиції є принциповими для нашої партії, і ми пропонуємо звернути на них увагу.

ВО "Свобода" виступає за пільгове кредитування для багатодітних сімей і безкоштовне житло для сімей з п'ятьма і більше дітей, зобов'язання будівельних компаній зводити соціальне житло, розвиток програми соціального житла; повну заборону абортів і запровадження кримінальної відповідальності за їх здійснення (крім медично обумовлених випадків); заборону реклами тютюну і алкоголю; кримінальну відповідальність за пропаганду наркотиків і сексуальних збочень.

В освітній сфері націоналісти виступають за забезпечення місця в гуртожитках вишів першочергово українським, а не іноземним студентам, за перевірку іноземних студентів, які навчаються в українських вишах і забезпечення їх виїзду в разі відрахування. Необхідним є запровадження курсу "Культура української мови" для всіх ВНЗ в об'ємі не менше 72 годин, позбавлення ліцензій вишів, де викладають іноземною мовою без відповідного статусу закладу, а також за культивування кращих зразків української педагогіки, а не механічне копіювання іноземних (як Болонський процес).

Щодо військової сфери, то позиція ВО "Свобода" теж відома: фінансування Збройних Сил України на рівні 5% ВВП і їх повне реформування, запровадження початкової військової підготовки та цивільної оборони в загальноосвітніх закладах та вишах.

Щодо підприємницької діяльності пропонуємо шкалу оподаткування "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки" і розвиток середнього класу (дрібні та середні підприємці, кваліфіковані лікарі та вчителі і т.д.), який в ідеалі має становити близько 60% працездатного населення. Також запровадження безвідсоткових кредитів на власну справу і спрощення дозвільної системи".

Свободівець висловив упевненість, що вже на найближчих виборах буде сформовано потужну фракцію націоналістів у Верховній Раді, яка разом з іншими опозиційними нинішньому режимові силами візьметься за розв'язання як молодіжних, так і інших нагальних проблем.

Прес-служба "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>