“Студентська Свобода” Дніпропетровська провела костюмовану акцію

1

    14 лютого 2015 року “Студентська Свобода” Дніпропетровська (Січеслава) вирішила нагадати мешканцям міста, хто приніс на нашу землю війну. 

Упродовж вечора на центральній Європейській площі міста патріоти – студенти спільно з міським осередком ВО “Свобода” вивісили інсталяцію з опудал – ініціаторів та палких прибічників так званої “Новоросії”. Сумнівне право висіти на імпровізованій шибениці здобули президент Росії Путін, “діяч культури” Кобзон, Рамзан Кадиров та інші терористи та їх поплічники мілких місцевих масштабів. Окрім такої незвичної вистави, люди могли взяти свободівську періодику, долучитися до дискусій на суспільно-політичні теми тощо. “Цією акцією ми показуємо громаді обличчя війни, бо в її початку є персоналізація, – зазначив Віталій Роменський, керівник обласного осередку ВМГО “Студентська Свобода”. – Водночас, ми попереджаємо і тих недбалих та корумпованих чиновників, “макети” які нині висять на цих шибеницях”.

32

 

Прес-служба Січеславського обласного ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>