“Студентська Свобода” Дніпропетровщини відзначила чергову річницю Дня Соборності України

1

Обласна “Студентська Свобода” провела акцію “Ланцюг єднання до Дня Соборності” в Дніпропетровській області.

В Січеславі (Дніпропетровськ) акція єднання почалась у 11 -:30. Збір учасників був в двох точках – площа біля цирка та біля фонтана на ж/м “Сонячний”. Учасників було біля 200 – з національними та партійними прапорами. Під час акції було зібрано близько 600 гривень. Об’єднання двох берегів річки Дніпро відбулось о 12 – 00 .

2

В Нікополі вийшло на Європейську площу також біля 200 людей і було зібрано коштів на потреби батальйона “Січ” і окремої чоти “Карпатська Січ” (близько 400 гривень).

В Дніпродзержинську (Кам’янське) на об’єднання Cходу та Заходу країни прийшло приблизно 50 чоловік і було також зібрано біля 400 гривень.

В Кривому Розі акція відбулась за участі більш ніж 100 чоловік.

В Дніпропетровську співорганізатором акції була Молодіжна Рада Жовтневого району міста (МРЖР).Під час акції до “Студентської Свободи” приєдналися представники інших політичних сил, міська адміністрація і 3000 бюджетників.

Прес-служба Січеславської обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Січеслав, Статті із тегами: , , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>