«Студентська Свобода» боролася проти куріння в Києві (фото, відео)

1 червня 2012 року Київська "Студентська Свобода" провела захід проти тютюнопаління і за здоровий спосіб життя. Молоді активісти пройшли парком Шевченка і пропонували курцям припинити шкодити своєму здоров'ю та здоров'ю оточуючих. Як альтернатива людям були запропоновані цукерки. Також було роздано листівки із закликом не курити.

Захід було приурочено до Всесвітнього дня без тютюну, що відзначають 31 травня, а також до Міжнародного дня захисту дітей – 1 червня. Тому цукерки отримали і малеча, яка бавилась на дитячому майданчику, а також їхні батьки.

«Ми розуміємо, що наше здоров’я – це здоров’я наших дітей. Тому молоді варто зберігати свій організм заради майбутнього нації. Сподіваємося, що після такої акції хоча б частина курців відмовиться від цієї звички, яку в усьому світі називають звичкою бідних і малоосвічених людей. Здивувало, що деякі дорослі дозволяли собі курити прямо на дитячому майданчику, але молодь швидко пояснила їм, що так чинити не варто. Турбує і куріння серед жінок, а особливо серед дівчат. В цей день в парку Шевченка відпочивало дуже багато випускників Національного Університету і вони абсолютно підтримували наш захід і виявляли розуміння проблеми куріння серед молоді», – зазначив один з організаторів акції Олег Черниш.

Після заходу молодь попрямувала на презентацію виставки студентських плакатів "Слово – меч духовний" за участю Ірини Фаріон в Будинку Кіно.

Прес-служба "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>