Студентку НПУ ім.М.П.Драгоманова хотіли виселити через проведення Євро-2012

 

Євро 2012 принесло в Україну масу проблем серед яких передчасне виселення студентів із гуртожитків. Особливо виділилися гуртожитки Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, адже виселення відбулося попри зовсім протилежні обіцянки від ректорату. 24 квітня 2012 року відбулася зустріч ректора Андрущенка В.П. зі студентами. Під час цієї події проректор Падалка О.С. заявив, що студентів виселяти завчасно не будуть, а виселення відбудеться за графіком попередніх років, тобто вкінці червня. Це пояснили тим, що для гостей-вболівальників є спеціально відведені кімнати в гуртожитку. Але вже через місяць після таких обіцянок студентів почали виселяти, і кінцевою датою було 31 травня.

З цією проблемою серйозно зіткнулася Любов Шекеряк, мешканка гуртожитку №3, яка була присутня на зустрічі з ректором. Їй було потрібно залишитися в гуртожитку лише до 15 червня. Але для того, щоб поселитися на 15 діб їй довелося витрати цілий тиждень. До кого тільки вона не зверталася в цей час, але всі зсилалися один на одного, і виходило замкнуте коло. Комендант гуртожитку відправила писати заяву на ім'я ректора. Для цього необхідно було звернутися до директора свого факультету. Але заступник директора заяву не підписувала, відповівши, що зараз триває виселення і вона нікого не поселяє. Студентка проінформувала її про минулу зустріч із ректором і про те, що там було обіцяне, але та відправила Любу в ректорат. Але й там нічого не вирішилося. Любу знову відправили до заступника директора факультету, без підпису якої проректор не може дати згоду на поселення.

Після цього Люба Шекеряк звернулася до "Студентської Свободи". Завдяки представникам організації заява була підписана спочатку в заступника директора факультету, а потім і в проректора. Дівчині видали направлення на поселення, яке дійсне до 25 серпня. Але й після цього історія не завершилася. Зустрівшись із комендантом гуртожитку №3 Галепою І.Ю., Люба ознайомилася з деякими цифрами. Комендант провела презентацію ціни за місяць – 850 грн., мінус 190 грн. Це означало, що вартість проживання в гуртожитку на канікулах становить 850 грн на місяць, від яких віднімається вже оплачена раніше сума за проживання. Адже студенти при поселенні в гуртожиток на початку навчального року сплачують за 11 місяців, зокрема за червень і липень, але живуть лише 10 місяців, а цьогоріч – 9.

І знову на захист Люби Шекеряк стала "Студентська Свобода". Цього разу Андрій Рудзевич вирішив проблему з комендатом, яка дозволила проживати Любі в гуртожитку до 15 червня без додаткової оплати. "Студентська Свобода" завжди стояла і буде стояти на стороні студентства, проти якого чинять неправомірні дії. Ця ситуація вкотре довела, що "Студентська Свобода" завжди досягає поставленої мети.

Прес-служба "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>