Стратегія і розвиток молодих націоналістів в Одесі

ОдесаПісля приходу до влади таких українофобів, як уродженця Сахаліну Костусєва (ПР), агента ФСБ Маркова (ОПГ Родина), акції патріотів в Одесі одна за одною були заборонені в судовому порядку, відповідно вулична (офіційна) діяльність пішла на спадок. Тому було прийнято рішення працювати більш масштабно на розвиток духовних, фізичних та розумових якостях молодих патріотів. В результаті влітку був створений Ідеологічний клюб, на який запрошується молодь з різними баченнями розвитку Держави (лекції виходять дуже жваві та викликали в суспільстві резонанс), провели спортивно-вишкільний табір. Добра половина хлопців почали займатись важкою атлетикою та перейшли на бойові види спорту.

Перелік акцій за участю "Студентської свободи" та ОМГО "Сокіл": 10.04.11 Одесити зірвали червоні ганчірки з будівель міста 10 квітня 2011 року в Одесі з будинків масово зривали червоні прапори, вивісити які розпорядилася місцева влада. Вже до обіду більша частина прапорів валялися на землі. Обурені одесити зривали червоні ганчірки, тим самим проявляли свою чітку громадянську патріотичну позицію, не сумісну з кривавим комуністичним режимом і псевдовизволеннями. Інформаційні агентства міста повідомляють про те, що червоний прапор зірвали навіть з приміщення міської ради.

19.04.11 В Одесі націоналісти пікетували консульство РФ, вимагаючи припинити дискримінацію українців у Росії. 19 квітня 2011 року в рамках всесвітньої акції "Тиждень солідарності з українцями в Російській Федерації" обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та ОМГО <<Сокіл>> пікетувала Генеральне консульство Росії в Одесі. Свободівці протестували проти порушення національних, духовних прав українців на території РФ, закриття Об'єднання українців Росії, переслідування, погроз та вбивств провідних активістів українських громадських організацій.

08.05.11 активісти "Студентської Свободи" та молодіжної громадської організації "Сокіл" на вулицях Одеси вітали дівчат і жінок з Днем матері. Націоналісти дарували квіти і бажали гарного настрою прекрасній половині людства. Одеситки здивовано, але з радістю приймали вітання націоналістів. Виховати патріота своєї Батьківщини є великою і святою справою. Тому піклування про жінок – матерів нації є одним з першочергових завдань націоналістичної влади. Сьогодні такої влади в нас не має, та ми
обов'язково її здобудемо. А поки що, привітавши жінок, додамо їм впевненості та надії на краще майбутнє" – зазначив координатор акції, голова місцевого "Соколу" Олександр Сюдак.

11.06.11 В Одесі місцева громада виступила проти торгівлі українською землею. 11 червня 2011 року в Одесі обласна організація ВО "Свобода" біля пам'ятника Тарасові Шевченку провела збори громадян зі створення ініціативної групи щодо підготовки проведення всеукраїнського референдуму для ухвалення Закону України "Про землю". Ініціативу свободівців щодо проведення всеукраїнського референдуму щодо неприпустимості торгівлі землею сільськогосподарського призначення учасники зборів підтримали одностайно.

30.05.11 В Одесі автопробігом відзначили День народження Романа Шухевича. 30 червня 2011 року в Одесі патріотична громада автопробігом відзначила 70-ту річницю з Дня відновлення Української Держави 30 червня 1941 року та 104-ту річницю з Дня народження генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.

16.08.11-23.08.11 Одеський та Миколаївський "Сокіл" провели перший вишкільний табір на півдні України.
З 16 по 23 серпня 2011 року за ініціативи та підтримки Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Одеський та Миколаївський "Сокіл" за участи побратимів із Черкащини провели тижневий спортивно-вишкільний табір ім. отамана Заболотного. Участь у таборі, що розпочався в одному з лісництв Любашівського району, взяли близько 40 "соколят". Метою табору було прибирання довколишньої місцевости, виховання молоді у дусі патріотизму й здорового способу життя.

24.08.11  Українських патріотів, які прийшли вранці в День Незалежності до пам'ятника Тарасові Шевченку, аби покласти квіти та вшанувати борців за волю України, зустріли три кордони міліції. Правоохоронці, за вказівкою влади намагаючись не допустити до монументу патріотів, зухвало почали відштовхувати їх. Похизувавшись перед журналістами, Костусєв і Матвійчук поїхали геть. Після цього людям все ж дозволили підійти до пам'ятника. Патріотичні організації провели мітинг і вирушили на Приморський бульвар продовжувати святкування.

10.09.11-25.09.11 Перевибори в одеській області. Хлопці з Соколу активно допомагали в агітаційній роботі,кандидату на посаду Кохівського сільського голови,від ВО "Свобода".

26.10.11 В Одесі організована кремлівськими прихвоснями антиукраїнська прес-конференція провалилася. 26 жовтня 2011 року активісти Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ОМГО "Сокіл", "Студентська Свобода",відвідали прес-конференцію прокремлівських угрупувань "Дозор" і "Колокол". Оскільки тема прес-конференції "Чи готовий Микола Пундик (голова Одеської облради) порушити закон заради націоналістів?" стосувалася безпосередньо націоналістів, та подальшої долі  одеської "Просвіти" представники "Свободи" вирішили за доцільне відвідати її. Для українофобів присутність націоналістів виявилася повною несподіванкою. Вони були настільки розгублені, що почали викликати, як стало ясно пізніше, охоронців. Бо лише після появи дебелих молодиків, раніше помічених в охоронних структурах місцевого олігарха-українофоба, лідера партії "Родина" Ігоря Маркова, керівник організації "Колокол" Антон Давидченко наважився розпочати прес-конференцію.

17.11.11 В Одесі протестували проти ухвалення закону про ринок землі. 17 листопада 2011 року активісти Одеської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провели пікетування обласної державної адміністрації з вимогою не допустити ухвалення закону про ринок землі Верховною Радою України.

26.11.11 Одеська "Свобода" провела фотовиставку "Вони знищували українців. Людожери ХХ століття"
26 листопада 2011 року на Соборній площі Одеська "Свобода" розгорнула виставку "Вони знищували українців. Людожери ХХ століття". На стендах були представлені обличчя організаторів Голодомору та висловлювання щодо їх політики в Україні.

01.01.12 В Одесі на честь Степана Бандери націоналісти пройшли маршем Потьомкінськими сходами. 1 січня 2012 року в Одесі націоналісти відзначили річницю з дня народження Провідника ОУН Степана Бандери, пройшовши маршем Потьомкінськими сходами. Під барабанний бій і скандування "Слава Україні! Героям слава!", "Степан Бандера – наш герой!" патріоти пройшли сходами від морвокзалу до пам'ятника дюку де Рішельє, де провели урочистий мітинг.

19.01.12 Одеські націоналісти відзначили свято Водохреща. 19 січня 2012 року Одеська "Свобода" відзначила Хрещення Господнє. На березі Чорного моря на пляжі "Отрада" організували традиційні вже народні гуляння. Націоналісти сміливо занурювалися у крижану воду, демонструючи власним прикладом свою відданість здоровому способу життя та козацьким традиціям українського народу.

22.01.12 В Одесі до Дня Соборності свободівці провели віче та взяли участь в мітингу опозиційних сил 22 січня 2012 року до Дня Соборності України Одеська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" біля пам'ятника Тарасові Шевченку провела віче. Націоналісти розгорнули банер "Україна починається з Одеси!" та гучно вітали одеситів зі святом, скандуючи традиційні – "Слава Україні! – Героям слава!", "Степан Бандера – наш герой!".

29.01.12 В Одесі націоналісти Маршем слави вшанували Героїв Крут 29 січня 2012 року в Одесі пройшов Марш слави Героїв Крут, організований обласною організацією Всеукраїнського об'єднання "Свобода". У пам'ять про звитягу молодих українців близько двох сотень націоналістів.

10.02.12 В Одесі опозиційні сили провели антирежимний мітинг. 10 лютого 2012 року в Одесі свободівці взяли участь у мітингу опозиційних сил. Під стінами обласної державної адміністрації націоналісти спільно з опозиційними режиму Януковича політичними партіями та громадськими організаціями протестували проти політичних репресій та рейдерських захоплень підприємств у місті.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>