”Сокіл” приєднався до ”Січеславського клубу”

18 січня 2012 року члени Крайового Проводу МГО "Сокіл" взяли участь у першому в цьому році засіданні націоналістичного неформального об'єднання "Січеславський клуб", метою якого є координація дій усіх партій, громадських організацій і рухів, які поділяють націоналістичні погляди в Придніпров’ї.

Клуб було засновано ще 14 вересня 2011 року обласними організаціями ВО "Свобода", УНГ, КУН і УНА-УНСО. До участі запросили і молодіжну громадську організацію "Сокіл", яка спрямовує свою діяльність, в першу чергу, на поширенні ідей Дмитра Донцова, Миколи Міхновського, Степана Бандери серед молоді Січеславщини (насамперед студентства і школярства). Приєднавшись до "Січеславського клубу" члени Крайового Проводу МГО "Сокіл" зобов’язались всією організацією дотримуватись мети неформального "клубу", а саме:

* пропаганда ідей націоналізму у Січеславщині;
* відродження Січеславщини як одного з головних центрів націоналістичного руху України;
* сприяння відродженню економічної могутності Придніпров'я;
* захист соціальних та національних прав і свобод українців Січеславщини.
 
«Першочерговою задачею "Січеславського клубу" має стати об’єднання всіх справжніхнаціоналістичних сил регіону в потужну силу, яка буде протистояти сучасним політичним репресіям і відродженню тоталітарної системи з присмаком неосталінізму та ідеєю "русскава міра", від яких тхне гниллю 1930-х років. Сьогодні, коли і Січеславщина, і Україна знаходяться в ''данєцкіх'' пазурах, націоналісти разом з народом мають дати гідну відсіч цьому антиукраїнському тиску. МГО "Сокіл", як громадська і молодіжна організація буде діяти не тільки у політичній, а що важливо, у культурній площині, популяризуючи серед населення Січеславщині все українське», – заявив голова Січеславської обласної організації МГО "Сокіл" побратим Ревуч.

 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>