Січеславський ”Сокіл” візьме участь у квітневій благодійній акції ”Від серця до серця”

Листвівка акції ''Від серця до серця'' - 201216 квітня 2012 року стартує традиційна для молодих волонтерів України благодійна акція «Серце до серця» до якої вперше було запрошено представників націоналістичного руху, а саме членів Січеславського обласного осередку МГО "Сокіл".

 

Голова обласного осередку МГО "Сокіл" на Січеславщині, побратим Ревуч, наголосив, що у цьому році під час cьомої благодійної акції збиратимуть кошти для закупівлі інсулінових помп для хворих маленьких краян, дітей Січеславщини. Таких дітей тільки у Січеславі — 640. Залучення націоналістичної молоді до цієї благодійної акції має надати резонанс щодо реального стану медицини на Січеславщині.

За словами головного куратора благодійної акції «Серце до серця» на Січеславщині Сергія Логвінова, набір волонтерів у всіх навчальних закладах міста і області триватиме до 10 квітня поточного року. А 12 квітня на загальній молодіжній нараді волонтерів почнуть розповсюджувати скриньки та поліграфічний матеріал за для інформування краян щодо проблем дітей хворих на цукровий діабет.

Організатори акції «Серце до серця» та Січеславський Крайовий Провід МГО "Сокіл" закликають усіх небайдужих мешканців області залучитися до участі у дійстві та зробити свій внесок у допомогу хворим на цукровий діабет дітям. Більш детальну інформацію щодо проведення на Січеславщині сьомої благодійної акції «Серце до серця» можна отримати на офіційному порталі: http://fsds.in.ua/


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>