Січеславський ”Сокіл” проведе акцію проти свавілля мажорів

13 квітня 2012 року члени Січеславського міського осередку МГО "Сокіл" проведуть акцію під гаслом "Стоп! Мажори", яка має на меті нагадати мешканцям міста про гріхи дітей високопосадовців та олігархів, для яких не діють будь-які норми чинного українського законодавства.

Скільки коштує людське життя сьогодні? – Воно коштує рівно стільки, наскільки його цінує оточуюча нас дійсність, в обличчі нас самих. Якщо ми цінуємо один одного, то найдорожче, а саме людське життя, для всіх нас стане безцінним.

В березні на Миколаївщині троє покидьків зґвалтували 18-річну Оксану Макар, після цього не зупинившись на побоях, спробували спалити дівчину живцем. Ґвалтівниками виявились троє мажорів, проти яких спочатку відмовились заводити кримінальну справу, спираючись на те, що вони є лише свідками. 30 березня дівчина померла від тяжких травм залишених звірячими діями покидьків, які заслуговують найтяжчого покарання. Але в нашій країні ні для кого не секрет, що подібного роду "люди" можуть безкарно збивати людей своїми автівками преміум-класа на пішохідних переходах, а тепер ще й ґвалтувати!

«Випадок з Оксаною Макар має стати останньою краплею в серії "мажорних прецендентів". Нас вважають за бидло, життя котрих нічого не варте. На думку мажорів, українці – це тупа сіра маса, яка повинна терпіти, лише тому, що кількість нулів на банкнотах багатіїв не відповідає нашим або взагалі відсутня. Батьки мажорів будують країну для себе, залишаючи нам роль статистів, але вони не враховують одного: нам вже набридло це терпіти! Досить жити в поборах, досить ковтати несправедливість, всім треба твердо сказати це слово голосно: «ДОСИТЬ!» Бо без суспільного розголосу і опору, випадок Оксани Макар був таким як і випадок з Димитром Рудьом, який і досі безкарно розгулює на волі за свої протиправні вчінки!» – наголосив голова Січеславської обласної організації МГО "Сокіл'' побратим Ревуч.

Не залишайся осторонь, бо лише в єдності сила українців! І своїми маленькими діями українці вже сьогодні можуть змінити ситуацію на краще!

Українці, не мовчіть – кажіть, а краще кричіть про несправедливість, яка коїться довкола, і тоді МИ змінимо життя на краще!
 
Початок акції о 15:00 на майдані біля міської ради (пр. Карла Маркса 75).

Більш детальну інформацію щодо проведення акції можна отримати тут: http://vk.com/stop_mazhory


Цей допис було опубліковано в Анонси. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>