Січеславська ”Студентська Свобода” запрошує молодь на лекцію з Українського Націоналізму

  2 листопада 2011 року у славетному місті козацької слави Січеслав ''Студентська Свобода'' організовує публічну лекцію з обговоренням на тему "Український націоналізм: минуле і сучасне".

«Сьогодні у світі націоналізм стоїть перед новою проблемою, яка дуже умовно називається питанням глобалізації. Коли подивитися глибше, то це означає, що скомпрометовані у словниках і житті поняття шовінізму, імперіалізму прикриваються новою формою. І це порушує перед різними народами серйозні проблеми. З суто національного аспекту вони переходять в асект економічний, соціальний, культурний, військовий і дипломатичний. У ХХІ ст. питання націоналізму будуть дещо іншими, але не менш пекучими, ніж на переломі ХІХ ст. та ХХ ст., і впродовж минулого століття.   Мета нашогоого заходу – зображення справедливих фактів, які надають правдиву інформацію про Український Націоналізм, а також пропаганда та популяризація ідей Д. Донцова, М. Міхновського, М. Сціборського та С. Бандери серед молоді Січеслава», – зауважив голова Січеславської ''Студентської Свободи'' Денис Ковальов.  

Місце проведення лекції – вул. Червона 13, кімната 32. Початок лекції – о 16:00.

  Запрошуємо не байдужих та свідомих українців, особливо молодь!


Цей допис було опубліковано в Анонси. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>