Січеславська молодь показала Януковичу червону картку

19 березня в Січеславі, під стінами міського виконавчого комітету попри заборону окружного адміністративного суду Дніпропетровська молодь показала Президенту Януковичу та його уряду червону картку.

У формі спеціально-підготовленого театралізованого дійства, молоді активісти МГО "Сокіл", ВМГО "Студентська Свобода", ВМГО "Батьківщина Молода" та ВМГО "Молодий Народний Рух" спільно виставили команді В.Ф. Януковича червоні картки!

Молоді люди показали Януковичу та його людям червону картку за те, що:

– замість квартир для молоді – дав камери політв’язням

– міністром освіти став українофоб Табачник

– фінансує тушок, замість підвищення стипендій

– працевлаштовує власну «сім’ю», замість молоді

– збільшує призов, замість професійної армії

– корумпує освіту замість покращення її якості

і за десятки інших невиконаних перед молоддю обіцянок та за підсумками 2-х річчя перебування при владі Президент В.Ф. Янукович отримує червону картку! Червона картка є символом дискваліфікації, молодь вважає, що цей гравець повинен покинути назавжди українську політику!

«Янукович править українським народом як феодал, як цар часів середньовіччя. Молодь він та його корумпований уряд не те, що зневажають, а пригноблюють. Сьогодні влада Януковича перейшла на новий рівень авторитарного тиску – молодь опинилась під прямим прицілом! Де обіцяні поліпшення життя вже сьогодні? – Немає! Ми, українська молодь показуємо червону картку Януковичу за те, що він зрадив інтереси України, за те, що молодь в нашій країні стоїть на колінах і просить мізерні стипендії! Досить! Остогидло! Слід вийти на вулиці і сказати «НІ!» цій продажній владі, разом – ми сила! Українська молодь переможе! Слава нації!» – зазначив під час свого виступу голова Січеславської обласної організації МГО "Сокіл", побратим Ревуч.

Наприкінці молодь оголосила, що проведення подібних акцій відбувається в рамках національної молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!» метою якої є виведення з української політики Януковича шляхом активізації молоді! Очищення країни від подібних політиків тільки під силу молоді, вважають активісти.

Довідка:

27 лютого 2012 року під стінами Адміністрації Президента В.Ф Януковича молоді активісти партій ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Фронт Змін", "Народний Рух України" та "УДАР" провели акцію «ВСТАВАЙ! Покажи червону картку Януковичам!». Після цього молодь оголосила про старт національної молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!» метою якої є видалення з політичної гри Януковича та його людей в 2012 році шляхом активізації молоді.

Учасниками кампанії є партійні молодіжні організації, дружні студентські та молодіжні середовища, рядові активні молоді громадяни.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>