Січеслав започаткував передвиборчу розвагу “Правий Метеоцентр”

B96jFeKnBhU

Всі патріоти та націоналісти славетного міста Січеслава не можуть бути осторонь політичного життя країни. Нам боляче дивитися на те,коли колишні регіонали та члени КПУ перефарбовуються в інші політичні сили, що з’явились зовсім нещодавно. Тому, громадськими націоналістичними діячами ініційовано громадський проект «ПРАВИЙ МЕТЕОЦЕНТР». До нього можуть приєднатися будь-які українці, які знаходяться зараз в мирних містах. Мета проекту –  не дати внутрішнім ворогам навіть мріяти про перемогу в Україні. Така акція вже проводилась автономними націоналістами в 2012 році, коли міста України зароблювали бали за фотозвіти з трофеями агіткомпанії того року. Тепер правила гри ті ж самі, та й політичні гравці, якщо чесно – ті ж, тільки під іншими вивісками.  Активісти повинні зняти на відео чи зробити фото своїх здобутків та відправити нам на електронну пошту sicheslav.ss@gmail.com .В кінці терміну політичної агітації ми підрахуємо кількість знесених вітром наметів та визначимо переможців, які отримають плюси до карми та маленький подарунок.
Також з трофеями можна прийти на марш УПА, який відбудеться в Січеславі 12 жовтня, напередодні головного маршу Героїв в столиці.


Цей допис було опубліковано в Анонси, Січеслав, Статті із тегами: , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>