Ректор Транспортного університету підтвердив, що студенти мають право на цілодобовий доступ до гуртожитків

Київська “Студентська Свобода” отримала офіційну відповідь ректора Національного транспортного університету на звернення студентів щодо обмежень доступу молоді до своїх помешкань вночі, виселення на час Євро-2012 та  інших порушень. Пан Дмитриченко зазначає, що мешканці гуртожитків мають право на цілодобовий безперешкодний доступ до гуртожитків. В листі ректор не оминув і питання виселення студентів на період канікул та під час Євро-2012. Зокрема, ректор офіційно заявляє, що вболівальники не будуть розміщуватись в гуртожитках НТУ, оскільки немає договорів на їх обслуговування. Проте, за інформацією, яку ми отримали від студентів, вже нібито точно відомо, що на період Євро-2012 буде здаватися гуртожиток № 1.

“Студентська Свобода” слідкує за ситуацією в Транспортному університеті та в інших вишах Києва і буде реагувати на будь-які порушення прав студентів”, – зазначив голова київської “Студсвободи” Андрій Бардис.

Текст листа-відповіді поданий нижче.

Нагадаємо, що 15 березня 2012 року «Студентська Свобода» відвідала студмістечко Національного транспортного університету в місті Києві. Націоналісти провели зустріч із небайдужою молоддю біля входу в гуртожиток № 4 НТУ за адресою вул. Кіквідзе, 38-А. Мешканці гуртожитку, закриваючи обличчя, побоюючись репресій, розповіли про жахливі умови проживання і порушення прав студентів. Серед них: заборона проходити в гуртожиток після 24:00 (студенти, які повертаються з роботи змушені платити від 10 до 40 гривень охороні, щоб зайти в своє житло), виселення з гуртожитку під час канікул (залишитись можна теж лише за окрему «плату»), довгострокові відключення гарячої води та електроенергії, проживання по 6 людей в маленьких кімнатах, а також примусове виселення із житла під час Євро-2012 та інше. Повідомлення про це надійшли до «Студсвободи» і в гуртожитках Транспортного університету був проведений збір підписів проти порушення прав студентів. Волевиявлення студентів спричинило конфлікт з охороною (відео: http://studsvoboda.org.ua/u-studentskoji-svobody-vynykla-sutychka-iz-ohoronoyu-studmistechka-transportnoho-universytetu-v-kyjevi-video/).

Через деякий час після зборів студенти повідомили, що цілодобовий доступ був забезпечений в гуртожитках № 4 і 5 (http://studsvoboda.org.ua/studentska-svoboda-zdobula-peremohu-v-transportnomu-universyteti-do-hurtozhytkiv-puskayut-tsilodobovo/).

Прес-служба “Студентської Свободи”


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>